Contact

Heeft u suggesties en/of (project)ideeën, of wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op via info@topsectorlogistiek.nl. Meer weten over onderzoeken? Mail naar info@dinalog.nl.

Het KvK voert het MKB loket Topsector Logistiek uit. Neem contact op over voorlicht via 088 585 2223. Ontvang onder andere informatie over:

  • De verschillende groeikansen van de Topsector Logistiek en de mogelijke voordelen voor u;
  • Hoe u gebruik kunt maken van financieringsmogelijkheden voor het MKB, zoals de MKB-Innovatiestimulering Regio en Topsectoren (MIT);
  • Hoe en waar u internationaal kunt ondernemen en inspelen op de marktbewerkingsplannen van de Topsector Logistiek.

Hieronder vind u de contactgegevens per actielijn

NLIP: Michiel Haarman – michiel.haarman@nlip.org
Synchromodaal Transport: Caroline Koiter – caroline.Koiter@Connekt.nl
Trade Compliance & Border Management: Merten Koolen – m.koolen@fontys.nl
Service Logistiek: Jasper de Graaf – deGraaf@dinalog.nl
Stadslogistiek: Herman Wagter – wagter@connekt.nl
Buitenlandpromotie: Edgar Kasteel – buitenlandpromotie@tln.nl
Cross Chain Control Centers: Bas van Bree – vanbree@dinalog.nl
Vereenvoudiging Wet- en Regelgeving: Roeland van Bokkel – roeland.vanbockel@minienm.nl
Human Capital Agenda: Yolande de Heus – yolandedeheus@gmail.com
Goederenvervoercorridors: Luc de Vries – luc.vries@minienm.nl

Bezoekadres:

Programmasecretariaat (Connekt)
Ezelsveldlaan 59
2611 RV  DELFT
015 251 65 65

TKI Dinalog

Bondspark
Graaf Engelbertlaan 75
4837 DS Breda
076 531 53 00