Contact

Heeft u suggesties en/of (project)ideeën, of wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op via info@topsectorlogistiek.nl. Voor informatie over aanbestedingen kunt u mailen naar TsLogistiek@connekt.nl. Het TKI Dinalog kunt u mailen via info@dinalog.nl.

KvK voert het MKB loket Topsector Logistiek uit, waar u snel voorlichting krijgt en in contact komt met de juiste mensen. U kunt hen bereiken via telefoonnummer 088 585 2223. U ontvangt zo direct informatie en advies over bijvoorbeeld:

  • De verschillende groeikansen van de Topsector Logistiek en de mogelijke voordelen voor u;
  • Hoe u gebruik kunt maken van financieringsmogelijkheden voor het MKB, zoals de MKB-Innovatiestimulering Regio en Topsectoren (MIT);
  • Hoe en waar u internationaal kunt ondernemen en inspelen op de marktbewerkingsplannen van de Topsector Logistiek.

Per thema zijn hieronder de gegevens van de contactpersonen weergegeven:

NLIP: Michiel Haarman – michiel.haarman@nlip.org
Synchromodaal Transport: Jaco van Meijeren – jaco.vanmeijeren@tno.nl
Trade Compliance & Border Management: Albert Veenstra – veenstra@dinalog.nl
Service Logistiek: Jasper de Graaf – deGraaf@dinalog.nl
Stadslogistiek: Herman Wagter – wagter@connekt.nl
Buitenlandpromotie: Arthur van Dijk – avdijk@tln.nl
Cross Chain Control Centers: Bas van Bree – vanbree@dinalog.nl
Vereenvoudiging Wet- en Regelgeving: Cor van Blijswijk – cor.van.blijswijk@minienm.nl
Human Capital Agenda: Yolande de Heus – yolandedeheus@gmail.com
Supply Chain Finance: Martijn Siebrand – siebrand@dinalog.nl
Goederenvervoercorridors: Zuhal Gül – zuhal.gul@minienm.nl

Bezoekadres:

Programmasecretariaat (Connekt)
Ezelsveldlaan 59
2611 RV  DELFT
015 251 65 65

TKI Dinalog

Bondspark
Graaf Engelbertlaan 75
4837 DS Breda
076 531 53 00